PRODUKTY A SLUŽBY


 

Odborné analýzy a konzultace

Analýzy a konzultace, které poskytujeme našim zákazníkům, jsou zaměřeny na oblast ICT, externí dohled nad realizací projektů a především na bezpečnost ICT.

Naším zákazníkům nabízíme audit GDPR. 

 

Kybernetická bezpečnost

„Next Generation Firewall“  je pro nás technologie PaloAlto NetworksTuto technologii doporučujeme jako spolehlivý prvek pro ochranu a zabezpečení před kybernetickými útoky. Významnou vlastností je  vysoká míra automatizace.

Dnešní doba přinesla požadavky na zvýšení bezpečnosti nejen fyzické, ale především datové. Velmi zajímavá je technologie „klamu“ společnosti Attivo Networks, kterou ve světě využívá státní správa, zdravotnictví, banky, platební společnosti, ale např. i velké nadnárodní eshopy nebo organizace s kritickou infrastrukturou.

Naším zákazníkům nabízíme semináře a školení pro technologii PaloAlto Networks.

Analýzy obrazu

Analýza obrazu je zajímavým a důležitým nástrojem pro provozovatele a uživatele kamerových systémů.

Při větším počtu kamer není v lidských silách rozpoznat události, které mohou znamenat například bezpečnostní incident. Na trhu existuje řada analytických nástrojů, které je možné využít pro automatizované analýzy obrazu. Podle požadavků zákazníka vybereme vhodné analytické nástroje, provedeme instalaci, testy a jejich integraci do prostředí CCTV.

Archivace a Zálohování

Problematice archivace a zálohování se naši kolegové věnují více než 25let. V současné době se věnujeme především konzultacím při Redesignu zálohování a návrhu Archivace.